O nas

  • Logopeda, neurologopeda Oliwia Dzwonnik
A to ja założycielka PrzeMowy, mgr logopedii, neurologopeda Oliwia Dzwonnik. Wiedzę zdobyłam na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Doświadczenie dzięki pracy w prywatnej poradni pedagogiczno-logopedycznej, Szkole Europejskiej, podczas wsparcia terapii metodą Tomatisa, pracy w żłobkach: Groszek, Pepino, Marchewka, a także praktyk w czasie studiów oraz uczestniczenia w laboratorium logopedycznym, gdzie pod okiem eksperta prowadziłam terapię oraz czerpałam wiedzę i umiejętności od wspaniałych logopedów. Gabinety PrzeMowa są moim oczkiem w głowie. Moją pasją jest praca z noworodkami i niemowlętami, u których wstępują trudności w karmieniu oraz nieprawidłowości w obrębie funkcjonowania jamy ustnej. 

 

 

 


Logopeda, neurologopeda Aleksandra Smolińska
Aleksandra jest absolwentką studiów magisterskich na Kierunku Logopedia i Audiologia na Uniwersytecie Łódzkim. Ten etap spędziła na licznych praktykach i wolontariatach, które pozwoliły jej nabrać doświadczenia. Uczestniczyła także w laboratorium logopedycznym, gdzie pod czujnym okiem profesjonalistów prowadziła terapię i czerpała wiedzę o skutecznych metodach pracy z dziećmi. To właśnie ten czas umocnił ją w przekonaniu, że obrała właściwą ścieżkę w swoim życiu. Praca z dziećmi daje Oli wiele satysfakcji i wielki uśmiech na twarzy każdego dnia. Na co dzień pracuję również w dwóch łódzkich przedszkolach i od niedawna we wspaniałym miejscu jakim jest PrzeMowa

 

 

 

 

 

Logopeda Kamila Czekan 

Magister Logopedii, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zdobyła podczas wielogodzinnych praktyk w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz rocznym uczestnictwie w laboratorium logopedycznym prowadzonym przez specjalistę w dziedzinie logopedii. Działania te umocniły ją w przekonaniu, że właśnie ten zawód jest jej powołaniem. Uśmiech i zadowolenie na twarzy dziecka są dla niej największą satysfakcją. Prowadzone przez nią terapie są efektywne i wprowadzają dziecko w magiczny  świat zabaw logopedycznych, który pacjent przemierza z uśmiechem na twarzy. 
 

Logopeda, neurologopeda Julita Śmiechowska

Magister Logopedii, Julita jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Jest logopedą, nauczycielką przedszkolną oraz wczesnoszkolną. Doświadczenie zdobywała na licznych praktykach oraz uczestnicząc w laboratorium logopedycznym prowadzonym przez specjalistę w tej dziedzinie. Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach. W swoją prace wkłada całe swoje serce i uśmiech. Zawsze stara się podchodzić do pacjenta całościowo i indywidualnie.

 

 
 

Logopeda Anna Piekarska 

Magister logopedii, Ania wiedzę zdobyła na studiach dziennych na Uniwersytecie Łódzkim, Wydziale Filologicznym , natomiast doświadczenie podczas praktyk studenckich, a także praktyk w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz szkole. Prowadzi systematyczne, zorganizowane i ciekawe terapie logopedyczne. Lubi pracę z dziećmi, ponieważ dużą satysfakcję sprawia jej obserwowanie jak się przed nią otwierają i angażują w czasie zajęć oraz cieszą z postępów które robią.  

 

Logopeda, neurologopeda Karolina Klatkowska

Magister Logopedii, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prywatnej poradni logopedycznej oraz w przedszkolu. Praca z dziećmi daje jej ogrom satysfakcji. Uwielbia widzieć uśmiech na ich twarzach po zakończonych zajęciach. Dla Karoliny bardzo ważna jest też praca z rodzicem. Stawia na komunikacje i uważa, że jest ona kluczem do skutecznej terapii.
 

 

Logopeda- Aleksandra Szubińska

Magister logopedii, Aleksandra wiedzę z zakresu logopedii pozyskała na studiach dziennych na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie zawodowe zdobyła na wielogodzinnych praktykach w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, a także w Szpitalu Mazowieckim. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i daje poczucie satysfakcji. Interesuję się ankyloglosją. Prowadzi interesujące zajęcia logopedyczne, w które angażuje całe swoje serce. Uważa, że systematyczność i rzetelność to podstawa efektywnej terapii.
 
 
 

 

 

Logopeda- Kinga Śmigielska

Z wykształcenia pedagog i logopeda. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Niezbędne doświadczenie zdobyła podczas studiów oraz wielogodzinnych praktyk w różnych placówkach. Doskonali swoje umiejętności szkoleniami. Dzięki pracy w prywatnej poradni logopedycznej miała również możliwość poznać metodę Tomatisa. Kinga czerpie radość z wykonywanego zawodu, a praca z pacjentami daje jej mnóstwo satysfakcji i motywuje do dalszego działania.